Sony STR-DA5000ES - Schematic Diagram - DIGITAL Board (6;9)
Sony STR-DA5000ES
170 pages
Loading...
STR-DA5000ES
4444
6-25. SCHEMATIC DIAGRAM – DIGITAL Board (6/9) – • See page 78 for IC Block Diagrams.
IC2404
R2407
IC2403
R2405R2408
R2406
R2439 C2435
R2428R2426
C2403
C2404
FB2426
FB2401
C2095C2094 C2096
C2098C2041
D2010
IC2012 IC2013 IC2015IC2014
C2073C2062C2051
C2091 C2093
CN2052
CN2053
TC7SH86FU
100
TC7WH04FU
100100
1k 100p
100
10k
10k
0.1
ISPLSI2032VE
TC74VHC74FT
TC7SH86FU
TC7WH74FU
TC74VHC04FT
0.1
TC7SH08FU
10k 10k
TC7WH74FU
1SS355
PCM1802
12P
13P
1k
ISPLSI2032VE
16V
10
50V
16V
10
50V
50V
50V
50V
50V
50V
50V
50V
50V
50V
50V
50V
50V
50V
50V
10 50V
50V
50V
4.7 50V
50V
D1
D2
D3
G1
H2
H3
H4
J1
J2
K1
K2
K3
K4
K5
K6
K7
K8
AD-RESET
FS
DO1
DO2
DO3
DO4
BCKO
LRCKO
DSD-RESET
ANALOG +5V
D+5V
TUN GND
D+3.3V