Sony STR-DA5000ES - Schematic Diagram - VIDEO Board (3;3)
Sony STR-DA5000ES
170 pages
Loading...
STR-DA5000ES
6363
R3402
C3402
C3404
R3401
L3431
100µH
100µH
100µH
100µH
L3432
C3442 C3438
C3440C3439
IC3501
IC3521
R3652R3651
Q3652
Q3651
22µH
TP3501
FB3661
FB3501
CT3503
CT3504
X3503
X3502
D3421
D3422
J3403
J3401
0
10 50V
10 50V
47p
10 50V
75
1k
75
47p
10 50V
0.1 100p
50V
0.1
50V
470
16V
1
50V
1
50V
1M
4.7 50V
1M
33p
10p
0.1
47 16V
100p
10 50V
10 50V