Hypertherm MAXPRO200 - Torch connections
Hypertherm MAXPRO200
105 pages
Loading...
MAXPRO200 Instruction Manual 807700 Revision 1 89
Operation
Aluminum
50 A
Air Plasma
Air Shield
130 A
Air Plasma
Air Shield
130 A
N Plasma
N Shield
200 A
200 A
N Plasma
N Shield
200 A Gouging