GRAPHTEC CELITE-50 - Setting the GP-GL Step Size
GRAPHTEC CELITE-50
128 pages
Loading...
5-25
Chapter 5 Detailed Settings
Setting the GP-GL Step Size
used.
This item is available only when using the GP-GL command.
1. From the "MENU" screen, open the
"INTERFACE 1/3" screen and proceed to
the "INTERFACE 3/3" screen.
2. Under "GP-GL STEP SIZE", select
"0.100 mm", 0.050 mm", "0.025 mm", or
"0.010 mm".