GRAPHTEC CELITE-50 - 1.4 Installing the Main Unit; Installation Space
GRAPHTEC CELITE-50
128 pages
Loading...
1-6
Chapter 1 Notes Before Use
1.4
Installing the Main Unit
Installation Space
Secure enough space to install the device so that the cutting operation is not affected.
used.
media.
Installation Space when Using Carrier Sheets
296mm
934mm
834mm
311mm
50mm
100mm
a top panel that is at least 934 × 502 mm in size.
transportation of the media.
50mm
934mm
502mm
50mm
50mm
100mm