GRAPHTEC FC4200-50 - Page 66
GRAPHTEC FC4200-50
107 pages
Loading...
6 20
FORCE
SPEED
OFFSET
QUALITY
F1 F3
F4
F2
O-X M 260.0 mm
S 0260.0 mm
FORCE
SPEED
OFFSET
QUALITY
F1 F3
F4
F2
O-Y M 200.0 mm
S 0200.0 mm